W dniu dzisiejszym został zburzony dziesięciopiętrowy wieżowiec – biurowiec, symbol byłych Jelczańskich Zakładów Samochodowych. Poniżej kilka pamiątkowych już historycznych zdjęć.
Kwiecień 2012:



17 październik 2012 pierwsze próby wyburzenia:

18 Październik 2012 wieżowiec zostaje zburzony i znika z krajobrazu Jelcza-Laskowic.








