Witam,
Fotografia to pasja i mój sposób na odreagowanie i oderwanie się od zgiełku codzienności a w połączeniu z zamiłowaniem do podróży zrodziła się idea tego fotobloga.
W myśl poglądu, że fotografia to więcej niż milion słów a im mniej opisu to więcej wyobraźni – znajdziecie tu w większości zdjęcia. Zdjęcia i wpisy są podzielone tematycznie, kategorie znajdziecie w sekcji menu strony.
Mam nadzieję, że umieszczone tutaj fotografie, znajdą swoich odbiorców, którzy pozostawią swój komentarz, wyrażając opinię na ich temat oraz pozostaną na dłużej obserwując kolejne wpisy.
Na poszczególnych wpisach znajdziecie również miejsca warte odwiedzenia jako propozycja jednodniowych lub weekendowych wypadów za miasto z uwzględnieniem tras i miejsc odpowiednich dla dzieci.
Zapraszam również do odwiedzenia i polubienia strony na facebooku www.facebook.com/TrojanowiczPiotr

Piotr Trojanowicz
Ostatnie wpisy:
- Spacerkiem na Borową
Góra Borowa, szczyt w Górach Wałbrzyskich 853 m n.p.m. Na górę można dostać spacerując lub jak ktoś woli iść tzw drogą przez mękę (bardzo strome podejście). Osobiście polecam trasę nieco dłużą ale spokojną spacerową. Samochód można zostawić w Jedlinie Zdrój na parkingu od ulicy Pokrzywianka (mapy google: 50°43’46.8″N 16°18’32.6″E 50.729656, 6.309056), Parking nie jest za duży ale przy racjonalnym ustawieniu samochodów uda się kilkanaście zmieścić. W trasę wyruszamy pod górę w kierunku Przełęczy Koziej tam sugeruje wybrać szlak niebieski w kierunku Przełęczy pod Borową i dalej niebieskim na Rozdroże pod Borową, tu można skręcić w czerwony (jednak jest to również stroma wersja) więc sugeruję pójść dalej niebieskim do Ptasiego Rozdroża i dalej czarnym na Borową, ostatnie podejście będzie troszkę bardziej strome ale spokojnie do pokonania. Dla amatorów „wspinaczki” można od razu z Przełęczy Koziej pójść czarnym w kierunku szczytu Borowa ale to jest dosłownie „droga przez mękę” i tak też się nazywa ten odcinek – dość stromy. Dla sprawdzenia schodziliśmy nim, jednak nie polecam gdy jest mokro (ślisko i stromo). Na górze jest wieża widokowa z której można podziwiać widoki m.in na Karkonosze i inne pasma górskie są też miejsca na ognisko. Na krótki i lekki spacerek dla pokonania przez dzieci około 5 km polecam w/w trasę szlakiem niebieskim opisaną wyżej.









Odcinek „droga przez mękę” – nie polecam 😉 