Jeżeli szukacie w tym roku zimy to śpieszę z informacją, że zatrzymała się w Zieleńcu i ma się dobrze 🙂 zdjęcie z 18.01.2020

Góry, Krajobrazowo, Spacerując nocą, Wszystkie wpisy, Wyprawy z dziećmi
Jeżeli szukacie w tym roku zimy to śpieszę z informacją, że zatrzymała się w Zieleńcu i ma się dobrze 🙂 zdjęcie z 18.01.2020

Ech ja już prawie zapomniałem jak śnieg wygląda. Chyba trzeba w góry się wybrać…
PolubieniePolubienie