Witam w 2016 i życzę wszystkim wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 🙂
01.01.2016 zima nas ładnie powitała, poniżej klika zdjęć miasta Jelcz-Laskowice w zimowo świątecznej odsłonie i tym cyklem zdjęć chciałbym zapoczątkować „Projekt 52” czyli 52 zdjęcia przypadające po jednym (lub więcej) na każdy tydzień w 2016 roku, projekt prowadzony będzie głównie na stronie facebookowej www.facebook.com/TrojanowiczPiotr – kto jeszcze nie polubił, zapraszam, a tutaj fotograficznie-turystycznie z subiektywnym spojrzeniem na świat przez obiektyw mojego aparatu.
Mam nadzieję, że w tym roku uda się odwiedzić kilka ciekawych miejsc i oczywiście je uwiecznić. Mam również nadzieję na doskonalenie swojego warsztatu oraz na równie dużą ilość odwiedzin na fotoblogu i stronie co w poprzednim roku. Dziękuję wszystkim, odwiedzającym, komentującym i lubiącym oraz tym wpadającym tylko na chwilę 🙂
Pozdrawiam serdecznie
Piotr





